תוכנית ספירלה 2023 - מחזור 6 - יוצאת לדרך! - מכון מעברים
1767
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1767,single-format-standard,bridge-core-3.2.0,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.6,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.2,vc_responsive

תוכנית ספירלה 2023 – מחזור 6 – יוצאת לדרך!

תכנית ספירלה החלה את דרכה בשנת 2014 עם מטרה לפתח ולשכלל את המקצועיות של מנהלים ומנהלות בכירים ובכירות בארגונים שמספקים שירותים ומובילים תהליכי שינוי. לאחר סיום מוצלח של תכנית ספירלה מחזור 5 לשנת 2022 אנו שמחים וגאים לפתוח את המחזור השישי של התכנית 2023 . הקורונה על התפתחותה והשפעותיה, חוסר יציבות שלטונית האצה טכנולוגית ושינויים גלובליים העצימו את חשיבותם של מערכות איכותיות ורלוונטיות ומנהיגות אדפטיבית – עיצוב מערכות, איכות השירות, פרקטיקות רלוונטיות להובלת תהליכים, שירותים ושינויים במרחב ובשדה כמו גם עם המדינה ומולה. 

המציאות המשתנה גם הובילה לאתגרים חדשים ולעיצוב שותפויות מסוג חדש.

תכנית ספירלה מקנה שני ערכים מוספים מרכזיים למשתתפיה ראשית פיתוח אישי מקצועי ניהולי וארגז כלים ניהולי עשיר, רלוונטי ומותאם לצורכי העבודה של השוק המשתנה. שנית קבוצת שייכות רלוונטית של מנהלים ומנהלות בכירים ובכירות הדומים בפועלם במרחב ובשדה, המתמודדים עם אתגרים דומים בצורות שונות ומגוונות המהווים קבוצה בעלת ערך המשכי בעבודה ובקריירה.

הלמידה היא גם על פרקטיקות מהעולם המקצועי וגם למידה מניסיון של המשתתפים, סיפורי הצלחה, דילמות להיוועצות עמיתים וכיו"ב. התכנית נעשית עם קבוצות קטנות על מנת לאפשר מקום לכל אחד מהמשתתפים לקחת חלק פעיל ולהפוך את התכנית בעלי ערך מותאם עבורו ועבור הקבוצה כולה.

לפרטים נוספים על תכני התכנית ואופן הקבלה לתכנית מוזמנים ומוזמנות  – כאן

נשמח להכיר וללמוד יחד

שלכם ובשבילכם

צוות מעברים ולילך דורה

אין תגובות

הוספת תגובה