תוכנית ספירלה 2022 - מחזור 5 - יוצאת לדרך! - מכון מעברים
1767
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1767,single-format-standard,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

תוכנית ספירלה 2022 – מחזור 5 – יוצאת לדרך!

תכנית ספירלה החלה את דרכה בשנת 2014 עם מטרה לפתח ולשכלל את המקצועיות של מנהלים ומנהלות בכירים ובכירות במגזר השלישי, בארגונים חברתיים, בארגונים שמספקים שירותים חברתיים ומובילים תהליכי שינוי חברתי במדינת ישראל. וכעת אנו שמחים וגאים לפתוח את המחזור החמישי של התכנית. הקורונה על התפתחותה והשפעותיה על החינוך הרווחה והבריאות העצימה את חשיבותם של ארגונים המספקים שירותים חברתיים – איכות השירותים, פרקטיקות רלוונטיות להובלת תהליכים, שירותים ושינויים במרחב ובשדה החברתי כמו גם עם המדינה ומולה. 

המציאות המשתנה גם הובילה לאתגרים חדשים ולעיצוב שותפויות מסוג חדש ולפתיחות רחבה יותר לתחום החברתי של מגזרים שונים.

תכנית ספירלה מקנה שני ערכים מוספים מרכזיים למשתתפיה ראשית פיתוח אישי מקצועי ניהולי וארגז כלים ניהולי עשיר ומגוון רלוונטי ומותאם לצרכים של העבודה. שנית קבוצת שייכות רלוונטית של מנהלים ומנהלות בכירים ובכירות הדומים בפועלם במרחב ובשדה, המתמודדים עם אתגרים דומים בצורות שונות ומגוונות המהווים קבוצה בעלת ערך המשכי בעבודה ובקריירה.

הלמידה היא גם על פרקטיקות מהעולם המקצועי וגם למידה מניסיון של המשתתפים, סיפורי הצלחה, דילמות להיוועצות עמיתים וכיו"ב. התכנית נעשית עם קבוצות קטנות על מנת לאפשר מקום לכל אחד מהמשתתפים לקחת חלק פעיל ולהפוך את התכנית בעלי ערך מותאם עבורו ועבור הקבוצה כולה.

לפרטים נוספים על תכני התכנית ואופן הקבלה לתכנית מוזמנים ומוזמנות  – כאן

נשמח להכיר וללמוד יחד

שלכם ובשבילכם

צוות מעברים ולילך דורה

No Comments

Post A Comment

1 × 4 =