ניהול מרחוק - מכון מעברים
899
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-899,single-format-standard,bridge-core-3.2.0,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.6,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.2,vc_responsive
ניהול מרחוק

ניהול מרחוק

להורדת מצגת ניהול מרחוק – לחצו כאן

בעבודה שעשינו בחברת הי טק ישראלית גדולה הסתבר שלמרות שהמנהלים והמנהלות מנוסים היטב בניהול מרחוק לאורך שנים המיומנות אינה הותאמה לצרכים של ניהול מרחוק ונעשתה באופן אינטואיטיבי בלבד ורמת הנזק בפרויקטים בפועל ובתוצאות היה גבוה משניתן לשער. למידה מעמיקה של גודל הפערים שיש בין המנהלים למנוהלים לאור המרחק ביניהם אפשרה ביסוס דפוסי התנהגות שונים לגמרי באופן הניהול והעבודה ובהתאם לכך גם בתוצאות, ולא רק בתוצאות קצרות הטווח אלא בחוויה של עבודת ניהול הפרויקטים , הצוותים והעבודה השוטפת.

אחת הבעיות המורכבות של ניהול מרחוק היא העובדה המצערת ש " מה שלא רואים משם לא רואים מכאן". אמנם קיימות מערכות טכנולוגיות נפלאות שמחברות ומקצרות את המרחק ומאפשרות לראות גם כשזה רחוק אבל בפועל למרות העידן המודרני וריבוי ערוצי התקשורת -ניהול מרחוק היא גם תפיסת עולם של עבודה וגם מיומנות קריטית להצלחה. מדהים לגלות איך אנו נוטים להמעיט ערך במרחק דווקא לאור ההתקדמות הטכנולוגית והרשתות החברתיות, אך בפועל מבחן התוצאה לניהול לא מותאם הוא בדרך כלל חד ברור ומאכזב. ניהול מרחוק הפך למיומנות קריטית כמעט לכל מנהל במרחב הארצי והגלובלי כך שהבנה מעמיקה של הפערים תוכל לסייע למנהל לא ליפול בבורות צפויים מראש.

הפערים אינם רק טכניים או גאוגרפיים הפערים הם עמוקים הרבה יותר למשל, תפיסת הכוח – מי החזק ומי החלש?, מי המוביל ומי המובל? או שאלת תמונת המציאות – מהי אותה מציאות? כל אחד במקומו מזהה ומתרגם מציאות לעיתים שונה לחלוטין והשיח הופך שיח חרשים. פערים אלו שאינם מטופלים ואינם מגושרים מובילים למשברים ולהשקעת אנרגיות ניהוליות מוגברות או לחפש אשמים או לטיפול במשברים, כיצד ניתן למנוע זאת – מוזמנים לצפות במצגת שניתנה בהרצאה למנהלים ומנהלות שמתמודדים עם זה יומיום..

אין תגובות

הוספת תגובה