חשיבה ניהולית בעת קורונה - מכון מעברים
1333
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1333,single-format-standard,bridge-core-3.1.5,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.3.1,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive

חשיבה ניהולית בעת קורונה

אט אט סוגרים שערים , יוצאות כל יום הנחיות חדשות ומנהלי ארגונים, עסקים, חברות ומוסדות צריכים להחליט החלטות מורכבות – מה עושים? החוויה היא מיד לעצור הכל , אולי להמנע מלעשות דברים, אולי לוותר, אבל לצד זה עולות שאלות עסקיות וחברתיות – מה עם העסק? הארגון? מה עם האנשים? מה עם השירותים שצריכים לקבל אנשים? מה צריך לקדם?

שאלות המפתח הן:
מה צריך לעצור, להאט , להפחית? מה צריך לצד זה לדחוף, להאיץ , לקדם?
כיצד יש לפעול רגשית, איך להתמודד עם כל החרדה ? ולצד זה איך נבטיח שאנחנו פועלים שכלתנית מקבלים החלטות רציונאליות לאור נתונים ועובדות?
כי באותה עת יש דברים שצריך לעצור כמו מפגשים פיזיים בין אנשים, אבל לצידם יש הכרח לקדם, לפתח, לאפשר ולעודד מפגשים וירטואליים בין אנשים
מפת החשיבה המצורפת באה לסייע למנהלים ומנהלות ולהנהלות בכלל לבסס את ארבעת ערוצי הפעולה לאור מתחים אלו בין התנועה לעצירה ובין הרגשי לשכלתני כך שתתבסס הן מדיניות ברורה שנותנת מענה לכל הזויות של המצב והן צורת חשיבה להתמודד עם השוטף ושאלות היומיום.
בהערכה גדולה על המאמץ האחריות וההתמודדות המנהיגותית וניהולית עם המצב , בהצלחה!
מצורף כתמונה וכקובץ  coronamanagement שכל מנהל יכול להוריד ולהשתמש בכלי לחודשים הקרובים!
בריאות לכולם!

אין תגובות

הוספת תגובה