ייעוץ ארגוני - מכון מעברים
1035
rtl,page-template-default,page,page-id-1035,bridge-core-3.1.5,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.3.1,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive

ייעוץ ארגוני – התערבות ארגונית

ליווי של ארגונים ומערכות בהתמודדות עם שינויים, משברים, תהליכי צמיחה והתפתחות מגוונים. ייעוץ ארגוני של מעברים פועל למען הארגון והתכלית שלו. הנחת היסוד שלארגון יש תכלית והארגון נועד להפנות את עיקר משאביו להשגת תכלית קיומו. ייעוץ ארגוני מסייע לבסס תהליכי חשיבה עבודה תפיסה וניהול המותאמים לצרכים של הארגון וסביבתו הרלוונטית.

 

הפרופסיה של מעברים מבוססת על ראיית השלם מעבר לסכום חלקיו. התהליכים נעשים בחדות מקצועית, ברגישות ובאחריות ניהולית ומערכתית להתערבויות בעלות ערך ולתוצאות ברות קיימא.

הנחת היסוד שלנו כי תהליכי ייעוץ והתערבות בארגון יכולים להועיל או להזיק ולכן הפעילות נבחנת בקפידה ונעשית מתוך מומחיות בניהול, בקבוצות ,בארגונים ובלמידה.

 

הייעוץ מותאם למגזרים השונים בהתאם לתכליתו של המגזר מעבר לשורה התחתונה -מגזר עסקי, חברתי וציבורי. תהליכי ההתערבות נעשים בהתאמה לענף ולצרכיו. תהליכי הייעוץ מבוססים  מוטיבציה להבטיח תהליכים אפקטיביים ולאתגר את המערכת ואנשיה לצמיחה והתפתחות.

תהליכי הייעוץ הארגוני מבוססים על עולמות הניהול, הסוציולוגיה והפסיכולוגיה הארגונית.