חשיבה מערכתית להובלת שינויים מערכתיים: פרקטיקות - מכון מעברים
1433
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1433,single-format-standard,bridge-core-3.2.0,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_zoom,accessibility-underline-setup,accessibility-location-right,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.6,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.2,vc_responsive

חשיבה מערכתית להובלת שינויים מערכתיים: פרקטיקות

הרצאה של לילך דורה במסגרת "סטודיו מארח" של בית שיתופים, מצורפת ההרצאה המוקלטת המתארת את עיקרי עקרונות החשיבה המערכתית והשימושים בה באמצעות מודלים פרקטיים למידול בעיות מערכתיות. הרצאה מתארת את חשיבותה של חשיבה מערכתית ושימוש בשפה של החשיבה המערכתית לניתוח בעיות מערכתיות ולאיתור פתרונות רלוונטיים וברי קיימא, לתכנון אסטרטגי ארוך טווח ולזיהוי מנופים להובלת שינויים מערכתיים במציאות מורכבת וסבוכה של ימינו.

המודלים מוצגים באופן תמציתי לצורך למידה והבנת אופן השימוש בהם. ההרצאה מתארת שני מודלים: מודל סנג'י למיפוי בעיות מערכתיות ומודל מעגלי הסיבתיות  CLD לניתוח תהליכים ויצירת סימולציות חשיבתיות מערכתיות לתכנון מערכתי אסטרטגי אפקטיבי ולזיהוי כשלים בדרך בטרם פועלים.

תהנו!

 

אין תגובות

הוספת תגובה